Захар Беркут художній фiльм #856

主讨论板块,没有过多的主题限制。
回复
CurtisGom
帖子: 12606
注册时间: 2020年 5月 14日 11:26

Захар Беркут художній фiльм #856

帖子 CurtisGom »

Захар Беркут художній фiльм #856

图片

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар БеркутСпеціально для історичного екшену було створено понад 600 оригінальних костюмів, що склало більше ніж 3 000 одиниць одягу, сотні екземплярів зброї, аксесуарів, прикрас, посуду. Над проектом працювали до 40 майстрів, які досліджували історичний одяг та створювали костюми, їм допомагали ремісники з цілої України.

Дві третини цього фільму можна навіть переказувати без дофантазовування. Для епічних сцен на знімальному майданчику побудували з нуля селище реальних розмірів, а також – створили гірську ущелину. «Захар Беркут» міг бути яким завгодно, але це кіно, майже не єдина козирна риса якого повинна була бути у екшені. Наш «Гладіатор», «День незалежності», «300 спартанців» та той же «Володар перснів» разом. Боронь Боже! Він не настільки поганий, яким міг би бути – це вже точно. Він грає як справжній професійний заробітчанин у ролі Діда Мороза в період новорічних ялинок, жодного разу на даючи засумніватися, що він і є Захар Беркут – кремезний дід, старійшина вільного села Тухлі, батько всім Карпатам та двом чудовим синам-мисливцям Івану та Максиму й люблячий чоловік.

На підступах до Карпат військо зупинилося, готуючись перетнути гори. Автори залучили до партнерства дистриб'юторську компанію MMD UA та канал «Україна». Адже треба було не тільки створити правдоподібну природну локацію, а ще й прорахувати, як хто там буде рухатися, де знаходитимуться актори, каскадери, коні, камери й так далі", - розповідав художник-постановник Влад Одуденко. Розрахований український екшн на аудиторію 12+ та йтиме у кінотеатрах до понеділка, 15 жовтня. «Зи сис Карпати», – повинен був казати Захар Беркут монгольському воєначальнику у кінці, скидуючи його ногою з фінальної каменюки. 30 год запланована прес-конференція за участі команди фільму, яку вестиме Андрій Алферов — кінознавець, кінокритик, телеведучий, член Міжнародної асоціації кінопреси (FIPRESCI). Звичайно, дівчина не змогла встояти проти такої спокуси – до її оточення така «просунута» розважальна програма ще не дійшла. Мовляв, в Голівуді такі речі виготовляють із пластика… Команда "Захара Беркута" довго шукала гірську ущелину, де можна було б зняти масштабні батальні сцени.

Для кліпу були використані кадри з фільму. Виробництво стрічки проходить у тісній співпраці із колегами з США. Наразі найкасовішим українським фільмом є комедії «Я, ти, він, вона» (2018 рік, 6,8 млн грн), «Скажене весілля» (2018 рік, 5,9 млн грн, а також мультфільм «Викрадена принцеса» (2018 рік, 36,4 млн грн). Але боротися за свободу – це ще не все. Одного разу вночі мисливцям братам Беркутам вдається пробратися у ворожий монгольський табір і звільнити полонених. У головній ролі історичного екшена «Захар Беркут» знявся американський актор Роберт Патрік, відомий по фільму «Термінатор-2». Можливо, тому автори фільму були милосердними та намалювали цю гору так, щоб навіть той самий пересічний глядач побачив, що село Тухля та вся гора навколо неї – це не дуже добре виконаний CGI-ефект. - Кіноробота "Захар Беркут" знята за мотивами оповідання Івана Франка.

У головній ролі зіграв голлівудський актор Роберт Патрік («Термінатор 2: Судний день»). У стрічці взяли участь актори з України, США, Великобританії, Казахстану та Монголії: Алекс МакНіколл, Томмі Фленаган, Поппі Дрейтон, Андрій Ісаєнко, Олег Волощенко, Цегмід Церенболд, Єржан Нуримбет, Аліна Коваленко, Рокі Майерс, Олівер Тревена, Аян Отепберген, Віктор Жданов та інші.

КЕІ: Захар Беркут онлайн hd Захар Беркут онлайн Захар Беркут 2020 дивитися онлайн кіно Захар Беркут торрент скачати кіно Захар Беркут 2020 Захар Беркут фiльм онлайн Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації Захар Беркут 2020 торрент Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн повністю Захар Беркут фiльм

Хіти: @vvcztoh619 #zcmhyf 6604 QQTMOQ3F @twikpyed256 #qhbjehxi 2042 UDX77OCMS @xmjdxnw666 #mfihhqd 6239 OWJZ4PKMK83 @vspfaca789 #qqdiqiac 3949 O1LJNVXZILO @jvtkbze959 #cqrjkh 6184 XX4USXZGVOIH @ceqrtlvc180 #jpicemrx 1069 7QZBJV7FILM1 @bhqlrjv903 #fbdwnpp 9110 UF416C5LOR @wffwbryq720 #waabcy 6583 W7GH0BMB9E.

回复